Limanowa, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Niemcy - opieka nad osobami starszymi

Całe Niemcy

Poszukujemy osób doświadczonych w opiece nad starszymi lub niepełnosprawnymi ludźmi. Warunek konieczny: znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki:
&#8226; gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
&#8226; proste prace domowe

Wymagania:
&#8226; znajomość języka niemieckiego
&#8226; doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
&#8226; pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
&#8226; gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące

Oferujemy:
-legalne i bezpieczne zatrudnienie (tylko sprawdzone miejsca pracy wyszukane przez CARITAS)
- zakwaterowanie, opłacony przejazd, wyżywienie na koszt firmy.
- atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od znajomości j. niemieckiego)
- ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe
ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia),
- pomoc i stałą dbałość - przez całą dobę - ze strony pracowników o komfort pracy opiekunek.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Sierpien, 2014  19:37

Identyfikator: 519333

Wyświetleń: 1860