Limanowa, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Stolarz Budowlany - Francja

Francja

Teranowa Agencja Zatrudnienia(certyfikat nr 8916) dla jednego ze swoich klientów poszukuje aktualnie osób na stanowisko:

STOLARZ BUDOWLANY - FRANCJA
NR ref. SFR/2015

Zakres obowiązków:
&#8226; wykonanie i następnie montaż różnych elementów drewnianych niezbędnych do wykończenia budynków: okien i drzwi, drewnianych posadzek i okładzin ścian (boazerii), drewnianych ścianek działowych, schodów oraz mebli wbudowanych;

Wymagania:
&#8226; doświadczenie w pracy min. 3 lata &#8211; warunek konieczny;
&#8226; doświadczenie w pracy na budowie &#8211; warunek konieczny;
&#8226; wykształcenie kierunkowe &#8211; mile widziane;

Oferujemy:
&#8226; praca na terenie Francji (różne lokalizacje);
&#8226; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
&#8226; minimalna długość wyjazdu to 3 miesiące;
&#8226; wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

Zainteresowany osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: praca@teranowa.pl/

Spotkanie rekrutacyjne odbywają się w Warszawie w wyznaczonych terminach.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8916.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 27 Sierpien, 2015  11:10

Identyfikator: 559775

Wyświetleń: 1843